Hayali Olan Girişimciler Buraya: Moblobi.com Kitlesel Fonlama Etkinliği 29 Haziran’da!

Moblobi.com etkinliği ile ilgili bilgiler

NEREDE? NE ZAMAN?

Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan   Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com   olarak   Kitlesel Fonlama‘yı 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3   binası konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşuyor olacağız!


NELER KONUŞULACAK?

Kitlesel fonlama   hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu var. Bu nedenle   Moblobi.com   olarak   Kitlesel Fonlama   alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geleceğiz ve kafamızdaki soruları tartışacağız. Konunun önemli isimleriyle; sermaye hem de ödül bazlı   kitlesel fonlamaplatformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak   kitlesel fonlama   yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuşuyor olacağız.


KİMLER KATILMALI?

Hem   girişimcileri hem de bu girişim ve projelere yatırım yapacak olan olan yatırımcıları, aklındaki soru işaretlerinin silinmesi için etkinliğimize bekliyoruz.

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

Moderatörlüğü   Moblobi.com   olarak bizim gerçekleştireceğimiz etkinlik konuşmacılarının tümü   çok yakında açıklıyor olacağız, takipte kalın:

NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Etkinlik “ücretsiz” olup, kayıt zorunludur. Kontenjan sınırlıdır ve dolduğunda kayıt kapanacaktır.

Kayıt için Eventbrite üzerinden de   buraya   tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Her türlü sorunuzu bilgi@moblobi.com   ’dan bize ulaştırabilirsiniz.    Girişimci Gazetesi


Projeleri İncele

Bu Büyük Acıya Ortak Ol! Support Them Now!

Bu sayfa Christchurch Katliamı'ndan etkilenenlere destek vermek için tasarlanmıştır. This page is designed to channel support to those affected by the Christchurch Massacre.

Hedeflenen Fon Miktarı

100

TishGeek

Moduna göre giyin!

Hedeflenen Fon Miktarı

50.000

MİXPAK

Sert yüzeylerde temizlik yapan doğal ürün...

Hedeflenen Fon Miktarı

300.000