Loading

Ağustos Fikirler Yarışıyor

Teknopark Ankara, Nar Kuluçka Merkezi ve fonbulucu.com Kitlesel Fonlama Platformunun ‘Bi cümle yaz, bi dünya ödül kazan’ sloganı ile başlattığı yarışmanın Auğustos Dönemi kazananları belli oldu.

Bi cümle | Bi Dünya

Ödüllü Fikir Yarışması

Ağustos Dönemi Sonuçları Açıklandı
 
Teknopark Ankara, Nar Kuluçka Merkezi ve fonbulucu.com Kitlesel Fonlama Platformunun ‘Bi cümle yaz, bi dünya ödül kazan’ sloganı ile başlattığı yarışmanın Auğustos Dönemi kazananları belli oldu.
Yarışmanın amacı toplumumuzda kitlesel fonlama algısının güçlenmesi ve farkındalığın artırılmasının sağlanması.
Yarışmaya ilk ay 1000’in üzerinde fikir başvurusu alındı. Bunlardan 406’sı yayınlanırken 15.000’den fazla beğeni sayısına ulaşıldı.
Hem para ödülü hem de destekçilerden çok değerli hediyeler bulunan yarışmanın Eylül Dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca bu ay Girişimci Kafası ve Webtures’da çok özel hediyeleri ile destekçilerin arasına katıldı.
Yarışmanın Ağustos Döneminde dereceye giren Fikir Sahipleri ise şöyle sıralandı.
Birinci Fikir Sahibi: Ferhat Arat
İkinci Fikir Sahibi: Recep Tayyip Aksu
Üçüncü Fikir Sahibi: Cansu Akça
'Editörün Seçimi Ödülü' Fikir Sahibi: Mehmet Emin Altay

Yarışmaya https://fonbulucu.com/fikirler-yarisiyor linkinden ulaşabilirsiniz.Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST