Loading

Anketi Doldur 1000 Liralık Kulaklık Senin Olsun

Kitle Fonlaması konusunda yürütülen bilimsel çalışmaya destek olabilirsin.

Sevgili Üyemiz, 

İstanbul Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Programı kapsamında Prof. Dr. Şebnem Burnaz’ın danışmanlığında, Melek Demiray tarafından Kitlesel fonlama kavramına ve kitlesel fonlama platformlara yönelik tutum ve algıyı araştırmayı amaçlayan’ bir doktora tez çalışması yürütülmektedir. Bu, ülkemizde bu anlamda yapılmış en geniş akademik çalışma olacağından hepimiz için son derece faydalı bilimsel verilere ulaşılacaktır. Platform olarak tam destek verdiğimiz bu çalışmaya sizler de yukarıdaki görseli tıklayarak ulaşacağınız anket formunu doldurarak destek verebilirsiniz.

Ayrıca anket formunu dolduranlar arasından İTÜ tarafından yapılacak çekiliş ile bir kişiye 1000 TL değerinde Sony Kablosuz Kulaklık kazanma şansınız bulunmaktadır. Hepinizi bu çalışmaya desteğe çağırıyoruz.

Anket için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Girişimciler için;

Girişimciler için anket katılımı

Destekçiler için;

Destekçiler için anket katılımı

 

Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST