Loading

Crazyhubs’a Oyun Geliştiricilerden Büyük İlgi

resim

CrazyLabs’ın yıllık 2 milyon TL yatırım ile oyun geliştiricilere eğitim, ofis ve finansal destek sağlayan hızlandırıcı programı CrazyHubs’a başvurular hızla devam ediyor.  CrazyHubs 3 Mayıs’ta İstanbul’da açılıyor.  CrazyHubs, hyper-casual mobil oyunların nasıl geliştirildiğini öğrenmek isteyenleri buluşturacak.

Pandemiyle birlikte mobil oyunlar, kullanıcıların favori eğlence kaynağı haline gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Hindistan ve İsrail’de başlatılan CrazyHubs, oyun tasarlayan, geliştiren ve pazarlamak isteyen ekiplere özel bir ‘başarı’ paketi görevini üstleniyor. Başvuruları hızla devam eden, Mobil hyper-casual oyun üreten geliştirici ekipler için hazırlanmış bir hızlandırıcı program olan Crazyhubs’ta program süresince katılımcılara üç aylık kapsamlı bir eğitim programı, aylık ödenek, eğlenceli bir fiziksel ofis ortamı, CrazyLabs profesyonelleri tarafından proje danışmanlığı ve mentorluk bir arada sunuluyor. Bu program sonunda, oyun geliştirme takımları kendi oyun stüdyolarını kurma yolunda emin adımlar atmaya başlamış olacak.  Programı tamamlayan geliştiriciler CrazyHubs Diplomasına sahip olacaklar ve oyunları başarılı bulunursa CrazyLabs tarafından kar paylaşımlı gelir modeli sunacak yayıncılık anlaşmasını değerlendirmeye hak kazanacaklar.  

CrazyLabs Türkiye Lideri Onur Uça “Ülkemizde oyun geliştirme hedefiyle eğitim alan veya bu yönde kendini geliştiren genç sayısı son yıllarda ciddi bir artış çizgisi yakaladı. CrazyHubs’ ile bu toplulukları bir araya getirip, hyper-casual oyun geliştirme ve yayınlama konusundaki tüm tecrübelerimizi paylaşıp, onları hedeflerine daha hızlı ulaştırmayı planlıyoruz. 25 Şubat’ta başlayan başvuru sürecimizde şu ana kadar 20’nin üzerinde oyun geliştirme ekibi ve bir o kadar da bağımsız geliştiriden başvuru aldık. Başvuru görüşmelerimiz 15 Mart’ta başlarken, CrazyHubs üyeleri Nisan sonunda açıklanacak. Öte yandan CrazyHubs İstanbul Program Başlangıç tarihi olan 3 Mayıs’ın yaklaşmasıyla heyecanımız daha da büyüyor. CrazyHub İstanbul Hızlandırıcı programımızla hyper-casual oyun türü altında geliştiricilere yenilikçi ve heyecan verici oyunları geliştirme ve global pazarda başarılı olmaları için ihtiyaçları olan ortamı sağlayacağız. 

Crazyhubs Nedir?

Mobil hyper-casual oyun üreten geliştirici ekipler için hazırlanmış bir hızlandırıcı programı olan Crazyhubs’ta program süresince katılımcılara üç aylık kapsamlı bir eğitim programı, aylık ödenek, eğlenceli bir fiziksel ofis ortamı, CrazyLabs profesyonelleri tarafından oyun geliştirme danışmanlığı ve mentorluk bir arada sunuluyor. Bu program sonunda, oyun geliştirme takımları kendi oyun stüdyolarını kurma yolunda emin adımlar atmaya başlamış olacak. 

Programı tamamlayan geliştiriciler CrazyHubs Diploması’na sahip olacaklar ve oyunları başarılı bulunursa CrazyLabs tarafından kar paylaşımlı gelir modeli sunacak yayıncılık anlaşmasını değerlendirmeye hak kazanacaklar.  

Bahçeşehir Üniversitesi BUG LAB tarafından da eğitim desteği verilen CrazyHubs İstanbul için başvurular https://www.crazylabs.com/crazyhubs/turkey/ adresinde başladı ve katılımcıların ekip olarak başvurması teşvik ediliyor.  

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 296 Yazı / 431,6K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST