Loading

Dünyanın En Başarılı Girişimcilerinden 9 Altın Tavsiye

Başarı ve başarılı olmak çoğu zaman geçici ve genellikle ulaşılması zor bir olgu olarak gözükebilir. Kendine güven, tutku ve de inanç da başarıya giden yolda sırt çantanızda bulunması gereken en temel şeylerdir.

girişim

Başarı ve başarılı olmak çoğu zaman geçici ve genellikle ulaşılması zor bir olgu olarak gözükebilir. Kendine güven, tutku ve de inanç da başarıya giden yolda sırt çantanızda bulunması gereken en temel şeylerdir. Bir de bunların yanı sıra bizim için başarı kavramının içini dolduran ve ilham veren isimlerin söylediklerine de kulak kabartmak gerekebilir. Kariyerleri boyunca iniş çıkışlarıyla dikkat çeken ve çoğumuzun başarılı olarak gördüğü CEO'ların ve girişimcilerin bilgelik dolu sözlerini sizler için derledik. İşte 9 isimden 9 farklı tavsiye:

1) Steve Jobs, Apple Kurucusu ve Eski CEO'su2) Jack Ma, Alibaba Group Kurucusu ve Başkanı3) Barbara Corcoran, Barbara Group Kurucusu ve 'Shark Tank' Yatırımcısı4) Steve Wozniak, Apple Kurucusu5) Warren Buffet, Berkshire Hathaway CEO'su6) Jack Dorsey, Twitter Kurucusu ve CEO'su, Square Kurucusu ve CEO'su7) Lori Greiner, Seri Girişimci ve 'Shark Tank' Yatırımcısı8) Michael Dell, Dell Technologies Kurucusu ve CEO'su9) Mark Zuckerberg, Facebook Kurucusu ve CEO'su

 

 


Kaynak: www.girisimcikafasi.com 

Girişimci Gazetesi
Yönetici / 306 Yazı / 387,5K Okunma

Girişimci Gazetesi Editör Ekibi


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST