Loading

EntreCom'dan Kampanya

EntreCom, koronavirüs dolayısıyla olumsuz etkilenen ekonomi ve çalışma motivasyonunu göz önünde bulundurarak, insanların arasında paylaşma odaklı bir sinerji yaratmak ve zor günlerde bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağlamak amacıyla bir kampanya başlattı.

entre.com

Girişimcilik ekosisteminin kalitesini artırıp, sürdürülebilir olmasını sağlama ve bu sayede ülke ekonomisini destek olma misyonuyla çalışmalarını sürdüren EntreCom, koronavirüs dolayısıyla olumsuz etkilenen ekonomi ve çalışma motivasyonunu göz önünde bulundurarak, insanların arasında paylaşma odaklı bir sinerji yaratmak ve zor günlerde bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağlamak amacıyla bir kampanya başlattı.

Bu kampanya kapsamında, hem ülkemizdeki hem de globaldeki eğitim, teknoloji, iş geliştirme araçları, hizmet vb. alanlarda faaliyet gösteren firma ve Startup'ların indirimli veya ücretsiz kampanyaları listeleniyor. Siz de platformda yer alan 100'den fazla kampanyadan hem bireysel hem de girişiminizle faydalanabilirsiniz: http://bit.ly/entrecom-firsatlar

Ayrıca, eğer isterseniz indirimli/ücretsiz olarak listelenmesini istediğiniz ürün veya hizmetinizi de formu doldurarak EntreCom ekibine iletip hızlı bir şekilde platformda yerinizi alabilirsiniz: https://forms.gle/2d5r56bWa6Nk5GeU8

Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST