Loading

Erken Aşama Startuplar için EIT Jumpstarter 2022 Başvuruları İçin Son Gün 20 Nisan

afiş

EIT Jumpstarter, girişimcilerin yenilikçi ürün veya hizmet fikirleriyle uygulanabilir bir iş modeli oluşturmalarına ve bu modeli doğrulamalarına yardımcı olur. Bu süreçte girişimciler, EIT’nin eşsiz iş ağından yararlanır ve Avrupa’nın en iyi uzmanlarından ve koçlarından destek alırlar.

 

Program:

  • İş modeli geliştirmek ve doğrulamak,
  • Fikirlerini gelecekteki potansiyel yatırımcılara sunmak

isteyen yeteneklere odaklanıyor.

 

Altı Tematik Kategori:

Yenilikçi çözümleri sektörden gelen taleplerle birleştirmek ve bölgenin rekabet gücünü artırmak için altı EIT İnovasyon Topluluğu — EIT Health, EIT Food, EIT RawMaterials, EIT InnoEnergy, EIT Manufacturing ve EIT Urban Mobility — bir araya gelerek EIT Jumpstarter’ı oluşturdu.

EIT Jumpstarter benim için uygun mu?

EIT JumpStarter, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi tüm girişimcilerin başvurularına açık. Katılımcılar, sektörler arası benzersiz bir ortamda iş fikirlerini nasıl hayata geçireceklerini öğrenecekler:

  • Ekip oluşturma
  • İş Modeli tasarımı
  • Ürün/pazar uyumunu test etme.

 

EIT Jumpstarter programı süresince, eğitmenler ve koçlar iş fikrinize en uygun iş modelini bulmanız için size rehberlik edecek ve doğrulamanıza yardımcı olacaklar. Programın sonunda mezunlar; satış sunumu, iş modeli kanvası, rekabet analizi, pazara giriş stratejisi ve yol haritası hazırlayacaklar.

 

Program süresince, Avrupa’nın en iyi eğitmenlerinden ve mentorlarından destek alacak ve program sonunda 10.000 Euro’ya kadar kazanma şansına sahip olacaksınız.

 

EIT Jumpstarter 2021 katılımcılarından ICARBON Kurucusu Erdem Mutlu programla ilgili şunları söyledi:


“Jumpstarter sürecinde; ‘İş planımızı en iyi duruma nasıl getiririz ve farklı yönlerimizi nasıl keşfedebiliriz?’ gibi sorularımızın cevaplarını çok net şekilde bulduk. Eğitim ekibinin bilgi düzeyi ve programın Avrupa'daki birçok girişimci ile birlikte beyin fırtınasına izin veren interaktif alt yapısının olması, bize geniş bir bakış açısı ve motivasyon kazandırdı. Ülkemizdeki tüm girişimcilerin deneyimlemesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.”

Başvurmayı mı düşünüyorsunuz?

EIT Jumpstarter 2022 için başvurular 20 Nisan’a kadar açık! Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen program web sitesini buradan ziyaret edin: https://bit.ly/3O8FNFy

 

Sorularınız için: hubturkey@innoenergy.com

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 296 Yazı / 438,5K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST