Loading

fonbulucu.com ‘dan Üniversite Girişimcilik Kulüplerine 100.000 TL Destek!

ikon

fonbulucu.com ‘dan Üniversite Girişimcilik Kulüplerine 100.000 TL Destek!

Tüm Dünya’nın ve Ülkemizin içerisinde bulunduğu pandemi dolayısıyla toplantı, konferans, kongre, yarışma ve eğitimler artık dijital ortamda yapılabiliyor. Bu durumun sonucu olarak, girişimcilik kulüpleri düzenleyeceği etkinlikler için sponsor bulmakta zorluk yaşıyorlar.

fonbulucu.com bu dönemde, girişimcilik aktivitelerini desteklemek amacıyla, ‘Üniversite Girişimcilik Kulüpleri’ne yönelik maddi ve manevi destek vermek için yola çıkıyor.

Girişimcilik Kulüpleri, düzenlemek istedikleri etkinliklerini fonbulucu.com sponsorluğunda yapmak için, öncelikle platform üzerinden etkinlikleriyle ilgili bir kampanya başlatacaklar. Bu kampanya sayfasını harlayacak ve Takım üyeleri bölümüne, tüm kulüp üyelerini davet edecekler. Bu sayede elbirliği ile kampanyalar için fon toplanacak.

Kampanya hazırlıkları döneminde fonbulucu.com’un danışmanları gereken desteği verecek ve kampanya tanıtımlarını da platform üstlenecek.

Kampanya başladıktan sonra fonbulucu.com etkinlik için ayırdığı sponsorluk bedelini kampanya hesabına hemen aktaracak.

Haydi şimdi ertelediğimiz etkinlikleri gerçekleştirme zamanı...

Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST