Loading

Geleceğe Hoş Geldiniz: Yeni Bir Battle Royale Oyun Doğuyor.

Pubg'ye Türk Yapımı rakip geliyor.

Flayer Logo

Evet arkadaşlar sabırsızlıkla  yeni bir oyunun çıkışını bekliyorum. Flayer isimli oyunun kurucusu Emre Sev , Pubg, Fortnite, Call of Duty Mobile gibi devasa global oyunlarına rakip olacaklarını belirtiyor.Şu an oyun yapım aşamasında olduğu için fazla görsel yok elimizde.


Oyunun Türk yapımı, hayatta kalma battle royale olduğunu ve bu alanda dünyaya açılacaklarını belirtiyor. "Neden Türkiye'den Pubg gibi popüler bir oyun çıkmasın" diyen Emre Sev'in kurucusu olduğu oyunun Türkiye'yi temsil etmesi şu anki oyuncuları heyecanlandırıyor. Ekip lideri "Ekibin her üyesi bizim için değerlidir.Genç ve yaş ortalaması 18 olan bir ekibimiz var ve bu ekibin oyunu yapma potansiyeli , bilgi birikimi ve yapma isteği var " dedi.Yardıma ihtiyaç olduklarını belirten ekip lideri , gerekli yatırımı bulduklarında oyunu yapabilecek potansiyele sahip olduklarını söylüyor.


Şuanda yatırım alabilmek için oyunun tanıtım filmini yapıyorlar. Tanıtım filmi ile yatırımcıları ve şirketleri cezbedeceklerini söylüyorlar. Oyunun web sitesinin yakında açıklanacağını da belirtelim. Lokasyonları gereği yardım alamıyorlar ve İstanbul'a gitmelerinin gerekli olduğunu söylediler.

Oyunun konusunu ve içeriğini şu anlık kimse bilmiyor. Tanıtım filmi ile konu ve içeriğini bizlere göstererek sürpriz yapacaklar sanki. Ekip Lideri bu konuda çok iddialı gözüküyor. "Oyun dünyasında devrim niteliğinde oyun modlarıyla geliyoruz. Bizim tarz ve içeriğimizde bir oyunumuz yok. Pubg'den farklı grafikleri daha iyi daha heyecanlı ve zevkli bir oyun çıkartacağız. "Dedi.


Yatırım aldıkları zaman "Flayer Gaming" isimli şirket kuracaklarını ve oyunu lokasyon istanbul olacak şekilde  yapacağını söyledi.
Şuan oyun yapım aşamasında çok detay yok ama sabırsızlıkla çıkmasını bekliyoruz. Umarım yatırımcı bulup oyunu çıkartırlar. Türkiye'nin gururu olacak şekilde böyle bir oyun bekliyoruz.Yapımcı oyunun 2021 sonlarına doğru piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bakalım bu hedefleri uygulayacaklar mı?

Oyun hakkında daha fazla detaya sahip olmak isterseniz oyunun sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/flayeronlinegame 

Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/flayer-gaming-a-ş?trk=public_profile_topcard_current_company 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgGEXkVmcv1NDsFDR6FDkTw 

Facebook: https://www.facebook.com/flayergame

Intro Trailer videosunu izleyebilirsiniz.

Ahmet
Standart Üye / 2 Yazı / 15,9K Okunma

Merhabalar yeni çıkan teknoloji haberlerini paylaşıyorum.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST