Loading

Girişimciler Durmayın! Tarım Bizim Geleceğimiz

Tarım girişimcilerine ve tarımda inovasyona hiç bu kadar ihtiyaç olmamıştı...

Tarım bizim geleceğimiz, Kıvanç Tatlıtuğ

Kanal D'de yayınlanan Sayın Cenk Oruç yönetmenliğinde ve Sayın Kıvanç Tatlıtuğ'un seslendirdiği harika belgesel gösteriyor ki 'Tarım Bizim Geleceğimiz'.

Girişimcilere, tarım teknolojilerinin geliştirilmesi ve inovasyon konularında büyük işler düşüyor.

Girişimciler, Durmayın!

Girişimciler, Uyanın!

Girişimciler, Ayağa kalkın!

ve tarıma yani geleceğimize sahip çıkın.

Siz proje geliştirin biz de fonbulucu Platformları olarak destek olalım.

 

"Tarım Bizim Geleceğimiz" belgeseli CNN Türk'te 18 Ekim 2020 Pazar akşamı saat 19:00'da tekrar yayınlanacak. KAÇIRMAYIN!

Sunucu: Kıvanç TATLITUĞ

Konuklar: Prof. Dr. İlber ORTAYLI, Prof. Dr. Mehmet CEYHAN, Dr. Ayşegül SELIŞIK, Dr. Viorel GUTU, Ali Nihat GÖKYİĞİT, Aslı PASİNLİ, Ayşin IŞIKGECE, Cem RODOSLU, Elif OVALI, Emrah İNCE, Reha YURDAKUL

Yönetmen: Cenk ORUÇ

Görüntü Yönetmeni: Recep Süleyman ÖNÜT

Yapımcı: Murat Resul ODABAŞ, Enes Taha SELEK

Proje Tasarımı: CIRCUS

Proje Yaratıcısı ve Danışmanı: Cem RODOSLU

Yönetici Yapımcı: Özer SATA, Kenan OR

Marka İlişkileri: Öyküm SAFİOĞLU AVCI

Proje İletişimi: Gülşah SEYHAN

 

Kaynak: Kanal D

Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST