Loading

Hayali Olan Girişimciler Buraya: Moblobi.com Kitlesel Fonlama Etkinliği 29 Haziran’da!

Moblobi.com Kitlesel Fonlama etkinliği 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İTÜ Arı Teknokent Arı 3 binası konferans salonunda, hemen kayıt olun!

Moblobi.com etkinliği ile ilgili bilgiler

NEREDE? NE ZAMAN?

Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama‘yı 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3  binası konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşuyor olacağız!


NELER KONUŞULACAK?

Kitlesel fonlama hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu var. Bu nedenle Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geleceğiz ve kafamızdaki soruları tartışacağız. Konunun önemli isimleriyle; sermaye hem de ödül bazlı kitlesel fonlamaplatformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak kitlesel fonlama yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuşuyor olacağız.


KİMLER KATILMALI?

Hem girişimcileri hem de bu girişim ve projelere yatırım yapacak olan olan yatırımcıları, aklındaki soru işaretlerinin silinmesi için etkinliğimize bekliyoruz.

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

Moderatörlüğü Moblobi.com olarak bizim gerçekleştireceğimiz etkinlik konuşmacılarının tümü çok yakında açıklıyor olacağız, takipte kalın:

NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Etkinlik “ücretsiz” olup, kayıt zorunludur. Kontenjan sınırlıdır ve dolduğunda kayıt kapanacaktır.

Kayıt için Eventbrite üzerinden de buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Her türlü sorunuzu bilgi@moblobi.com ’dan bize ulaştırabilirsiniz.


 

Girişimci Gazetesi
Yönetici / 306 Yazı / 385,0K Okunma

Girişimci Gazetesi Editör Ekibi


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST