Loading

İnovatif fikirler ve projeler geliştirmek isteyen öğrenci ve yeni mezunlar, sizleri Mamak Füzyon’a davet ediyoruz!

afiş

Sürdürülebilir kalkınma hedefleri, hepimizin ortak geleceği için çok önemli. Bu hedeflere ulaşmak için inovatif fikirler ve projeler geliştirmek isteyen öğrenci ve yeni mezunlar, sizleri Mamak Füzyon’a davet ediyoruz!


Füzyoner Bootcamp, Mamak Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir proje geliştirme yarışmasıdır. 15-16-17 Mart’ta Şafaktepe Merkezinde gerçekleşecek olan 48 saatlik etkinlikte, 17 sürdürülebilir kalkınma hedefi ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirebilir, eğitimler ve mentörlükler alabilir, yatırımcılarla buluşabilir ve ödüller kazanabilirsiniz!


Etkinliğe en az 3 en fazla 5 kişiden oluşan takımlar halinde katılabilirsiniz. Bireysel başvuru yapmak isteyenler de seçim komitesi tarafından uygun takımlara yerleştirilecektir. Projenizin ilk defa bu etkinlikte sunulmuş ve mentorlük almış olması gerekmektedir.


Etkinliğe katılmak için online olarak gerçekleşecek 4 eğitim modeline katılmanız istenmektedir.
Bu eğitimler, 11 ve 13 Mart’ta online olarak Girişimcilik, Mvp, yalın kanvas ve takım olma eğitimleri olmakla beraber jüri puanlandırmasında da değerlendirilecektir. Her eğitim +5 puan kazandıracaktır. Eğitimlere her ekipten en az bir en fazla tüm ekip katılabilir.


Etkinlik 15 Mart Cuma akşamı 17.00’da Açılış Konuşmaları ile başlayıp, 17 Mart Pazar 17.00’da Ödül Töreni ile sonlanacaktır. Katılımcılar etkinlik başlangıcından sonuna kadar etkinlik alanından ayrılmayacaktır.


👉 Etkinliğe başvurmak ve detaylı bilgi almak için

https://forms.gle/DAuufJMAVqzQUjKt7

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 290 Yazı / 419,3K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST