Loading

Inspire Future Girişim Hızlandırma Programının başvuruları açıldı

afiş

Küçükçekmece Belediyesi ve Startupcentrum, İstanbul Aydın Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, QAngels, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Binnovative, Synergia, Avcılar Belediyesi,  Türkiye Girişimci Mentörleri işbirliğiyle yürütülen Inspire Future 2022 Girişim Hızlandırma programı kapsamında  ön Kuluçka- kuluçka aşamasında yürütülecek faaliyetlerin ardından nakit ödüllü demoday düzenlenecektir. 

 

Inspire Future programına Yazılım, sağlık teknolojileri, IoT, yapay zeka, siber güvenlik, dijitalleşme, e-ticaret ve blockchain alanlarında çalışan startupların başvuruları kabul edilecektir.

Yarışma sonunda kazanan 3 takıma toplam 35.000 TL değerinde hibe desteği sağlanacaktır. Ayrıca seçilen 20 takım yerel ofis desteğiyle ödüllendirilecek ve ön kuluçka ve kuluçka aşamasında bir çok eğitim, networking ve danışmanlık programından yararlanma hakkı elde edecektir.

 

Inspire Future Girişim Hızlandırma Programı Tarihi: 1 Nisan – 30 Ekim 2022

Son Başvuru Tarihi:31 Mayıs 2022

 

Inspire Future Girişim Hızlandırma Programına dair daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

 

https://www.kugim.com.tr/inspirefuture/


Inspire Future Programına dair her türlü soru ve görüşleriniz için necmettin.mutlu@kucukcekmece.bel.tr adresine mail iletebilirsiniz.

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 294 Yazı / 424,4K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST