Loading

KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştırma

Aradığınız kitabın kitap satış sitelerindeki fiyatlarını hızlı ve toplu bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama ismini içeren bir nevi logo ekledim.

Merhaba ben Murat Ünlü. 21 Yaşındayım ve Süleyman Demirel Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğrencisiyim.

KitSort Ne Amaçlar ve Nerelerde Kullanılır?

KitSort ilk aşamada Eğitim ve Kitap Sektöründe bulunan işletmeleri potansiyel müşterileri olan bizler ile buluşturur. 

Kitap severler, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve daha fazla potansiyel kesime hitap eder, aratılan bir kitabın var olan tüm kitap satış sitelerindeki fiyatını toplu bir şekilde görmenizi sağlayan bir uygulamadır.

KitSort, bu şekilde zamandan tasarruf yapmanıza olanak sağlayarak, bu sayede daha hızlı bir şekilde uygun ürüne ulaşmanızı sağlamaktadır.

En popüler kitapları ve daha fazlasını en uyguna bulmanızı sağlar

Ayrıca, toplu kitap almak istediğiniz zamanlarda, en uyguna hangi kitap satış sitesinden toplu bir şekilde alabileceğinizi de göstermektedir. Bunun için dilediğiniz kitabı veya kitapları favorilerinize almanız yeterlidir. 

Hepsini en ucuza hangi siteden alabileceğinizi gösterir

Aradığınız kitapları kitap satış sitelerinin arama motorlarını kullanarak mevcut tüm kitapları bulabilmeniz için olanak sağlar.

Kitap fiyatlarını anlık olarak sitelerden aldığımız için hem güncel fiyatlara anında ulaşabilirsiniz hem de bir kişinin o kitap satış sitesine girdiğinden farksız bir şekilde yük yapacağınız için herhangi bir robot olarak algılaması söz konusu değildir ve suç teşkil etmemektedir.

Mevcut durumda 53 adet kitap satış sitesinden fiyatları toplu bir şekilde görebilirsiniz. Her geçen gün çok daha fazlası eklenmekte.

50'den fazla kitap satış sitesinden fiyatları gösterir

Bunun yanı sıra, Barkod okuma özelliği ile, çok hızlı ve pratik bir şekilde tüm fiyatları görebilirsiniz.

Sonraki güncellemeler de en uyguna bulduğunuz kitabı veya kitapları, en uyguna bulduğunuz sitenin sepetine aktarma özelliği ve ödeme yöntemi gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Linke tıklayarak veya Google Play'de "KitSort" kelimesi ile arama yaparak ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli aramalar.

play.google.com/store/apps/kitsort

Murat Ünlü
Standart Üye / 1 Yazı / 6,3K Okunma

I graduated from Süleyman Demirel University, Department of Electronics and Communication Engineering. I have a lot of software development experience with Unity, C#, Java, Javascript, Firebase, Azure PlayFab, Metamask, Photon, Flutter, React Native, Redux, Plastic SCM, Git, C, Assembly and Matlab. I am constantly improving myself. I am interested in artificial intelligence and data mining along with the back-end.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST