Loading

Liderlik ve Kariyer Zirvesi 26-27-28 Şubat’ta Gerçekleşiyor!

afiş

29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 26-27-28 Şubat 2021’de Liderlik ve Kariyer Zirvesi’ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl yaklaşık 900 katılımcıyı okulumuzda ağırladığımız Türkiye'nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan etkinliğimiz Liderlik ve Kariyer Zirvesi'ni bu yıl online olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcıların, Türkiye'nin önde gelen CEO ve genel müdürlerinin tecrübelerini dinleyip, kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceği Liderlik ve Kariyer Zirvesi, katılımcıların kendilerini sadece bireysel anlamda değil network anlamında da geliştirmelerine de katkı sağlar.

Her yıl Türkiye'nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini okulumuzda ağırlayan etkinliğimiz, bu sene online platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Aynı zamanda etkinliğimize katılıp network elde ederken çok güzel bir amaca hizmet edebilirsiniz. Çünkü etkinliğimizin bilet gelirlerinin tamamı SMA-DER’e bağışlanacaktır. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

 

Etkinlik Detayları

Platform: (Online)

Tarih: 26-27-28 Şubat 2021

Başvuru ve Kayıt: https://www.biletimgo.com/bilet-al-liderlik-ve-kariyer-zirvesi-21-3462

Sertifika: Var

Ücret: 20 TL (Sınırlı sayıda indirimli ön biletler için geçerlidir.)

 

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 296 Yazı / 438,5K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST