Loading

METUBIZ Sales School 13-14-15 Nisan’da gerçekleşecek!

afiş

ODTÜ İşletme Topluluğu 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olarak 13-14-15 Nisan tarihlerinde METUBIZ Sales School etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan etkinlik; alanında uzman eğitmenler ve şirketlerin satış departmanlarından direktörlerin katılımlarıyla, satış ile ilgili bilgi edinmek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tüm katılımcılara hitap ediyor.

13-14-15 tarihlerinde gerçekleşecek olan METUBIZ Sales School, satışa dair temel noktaları ve bilinmeyenleri bir okul niteliğinde sunar. Satış konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için eğitimler ve vaka çalışmalarını kapsayan sertifikalı ücretsiz bir eğitim programıdır. Katılımcıların; profesyonellerden ve direkt olarak sahadan gelen yöneticilerden aldıkları dersler ve onların aktardıkları tecrübelerle kendilerini geliştirmeleri hedeflenir.

Etkinlik 13-15 Nisan tarihinde mesafe engelini ortadan kaldırarak online olarak gerçekleşirken 14 Nisan’da ODTÜ İİBF B binasında vaka çalışmaları ve sunumları içeren yüz yüze bir günle katılımcılarla bir araya gelecek.

Etkinlik Detayları

Platform: 13-15 Nisan (Online) – 14 Nisan ODTÜ İİBF B Binası

Tarih: 13-14-15 Nisan

Başvuru ve Kayıt Linki: https://www.biletimgo.com/etkinlik/metubiz-sales-school-3565

Sertifika: Var

Ücret: Ücretsiz

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 290 Yazı / 419,0K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST