Loading

ODTÜ İşletme Topluluğu sizi 1-2-3 Nisan tarihlerinde ev sahipliği yapacağı girişimcilik şölenine davet ediyor!

afiş

ODTÜ İşletme Topluluğu 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olarak 1-2-3 Nisan tarihlerinde  gerçekleştireceği dijital girişimcilik yarışması ve girişimcilik ekosisteminin devlerinin buluştuğu; panel ve oturumlardan oluşan girişimcilik şölenine hazırlanıyor. 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcıların, teknoloji devlerinin ve ülkenin önde gelen girişimcilerin tecrübelerini dinleyip kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceği Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, katılımcıların kendilerini sadece bireysel anlamda değil network anlamında da geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Topluluk Zirve’nin yarışma ayağında girişimci ruhlu öğrencilerin yalnızca fikir üreterek başvurduğu, aldıkları eğitim ile bunu iş modeline dönüştürerek hayallerini gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği olmayı hedefliyor. 

Bu sene 7.'si düzenlenen Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'nde 1 Nisan tarihinde finalist takımların ve jürinin katılımıyla online olarak Dijital Girişimcilik Yarışması gerçekleşecek. Birbirinden keyifli paneller ile geçecek Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'nin ilk günü ise 2 Nisan tarihinde etkinliğin dijital platformu olan girtek.co üzerinden katılımcıların beğenisine sunuluyor. Etkinlik 3 Nisan Pazar günü yüz yüze bir şekilde The Ankara Hotel'de ilham verici panel ve konuşmalar ile hız kesmeden devam ederken günün son oturumlarında yarışmada dereceye giren ilk üç takımın sunumları dinlenecek ve ödül töreni gerçekleşecek. 

Teknolojiye ve girişimciliğe dair her şeyi bulabileceğiniz, network ağınızı geliştirebileceğiniz, başarılı kariyer hikayelerini dinleyebileceğiniz Girişimcilik ve Teknoloji Zirve’sinde eğitici workshoplar, sürpriz ödüller, eğlenceli stantlar ve sertifika kazanma imkanı da sizi bekliyor! 

Siz de zirve heyecanına ortak olmak istiyorsanız https://www.biletimgo.com/bilet-al-girisimcilik-ve-teknoloji-zirvesi-22-3560 adresini ziyaret ederek bilet alabilirsiniz.

 

Etkinlik Detayları

 Platform: 1-2 Nisan 2022 (Online), 3 Nisan 2022 The Ankara Hotel

 Tarih: 1-2-3 Nisan 2022

 Sertifika: Var

 Başvuru ve Kayıt:   https://www.biletimgo.com/bilet-al-girisimcilik-ve-teknoloji-zirvesi-22-3560

 

 

 

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 290 Yazı / 419,0K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST