Loading

Uniqgene genetik analizleriyle spor potansiyelini keşfet!

Yenilikçi girişimlerin fon bulmalarına aracılık eden fonbulucu.com’dan Uniqgene için tam destek!

spor

Spora yeni başlayacak gençler, amatör ve profesyonel sporcular için, genetik testler aracılığıyla kişiselleştirilmiş analizler sunan ve bireylerin spor potansiyellerini ortaya çıkaran Uniqgene, fonbulucu.com platformu aracılığıyla girişimi için finansal destek çağrısı yapıyor. fonbulucu.com’un ödül ve bağış temelli kitle fonlama platformu fonbulucuREWARD kapsamında bir kampanya başlatan Uniqgene, 11 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan fonlamada ayrıca farklı paketlerine yönelik fırsatlar da sunuyor. 

Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin gelişmesi için yepyeni fikir ve projelerin finansal destek bulmalarına imkân tanıyan fonbulucu.com, genetik testler aracılığıyla kişiselleştirilmiş analizler sunan Uniqgene girişimine tam destek veriyor! Bedenini, kas yapısını ve metabolizmasını tanıyarak spor potansiyelini keşfetmek isteyenlere özel kişiselleştirilmiş hizmetler sunan girişim, finansal destek sağlamak üzere fonbulucu.com platformu üzerinden yepyeni bir kampanya başlattı.

Amaç geleceğin girişimlerine destek olmak!

Uniqgene’in fonbulucuREWARD platformunda hayata geçen kampanyasına ilişkin düşüncelerini aktaran fonbulucu.com Kurucusu ve Genel Müdürü Hakan Yıldız, sundukları platform ile amaçlarının moleküler biyoloji, genetik gibi geleceğin alanlarında faaliyet gösteren yepyeni fikirlere ve işlere destek olmak olduğunu kaydetti. Uniqgene’in son derece özgün bir alanda faaliyet gösterdiğine dikkat çeken Yıldız, “Kampanya sırasında alacakları desteklerle önümüzdeki dönemde ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olacağına yönelik inancımız büyük. Biz de fonbulucu.com olarak Uniqgene’e tam destek veriyoruz” dedi.

Doğru analizle lisanslı sporcu sayısı artacak

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde yüksek lisans yapan iki kadın girişimci, Yasemin Ük ve Seher Yurt tarafından kurulan Uniqgene, spora yeni başlayacak bireyler, amatör ve profesyonel sporcular için, genetik testler aracılığıyla kişinin potansiyelini ortaya çıkarmak ve sporda başarı oranını arttırmak amacıyla kişiselleştirilmiş raporlar sunuyor. Uniqgene ayrıca, her yaş grubu için, iyi ve sağlıklı yaşamı benimsemiş bireylere, en doğru antrenman programını sağlayacak raporlar sunuyor. fonbulucu.com’un ödül ve bağış temelli kitle fonlama platformu fonbulucuREWARD kapsamında finansal destek çağrısı yapan Uniqgene, kampanya süresince sunduğu indirimli fiyatlarla da  dikkat çekiyor. Kampanya, 11 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek.

Spor sakatlanmaları üzerinde uzmanlaşmış olan Yasemin Ük ve uzmanlığı obezite olan Seher Yurt, Uniqgene’i hayata geçirmelerinin ardındaki hedefi şöyle açıkladılar: “Ülkemizde spora başlayan her 10 kişiden 7’si çeşitli sebeplerle sporu bırakıyor. 85 milyonluk bir nüfusa sahip olmamıza rağmen yalnızca 5 milyon lisanslı sporcumuz bulunuyor. Geliştirdiğimiz çözümlerle gençlere destek olmayı amaçlıyoruz. Size ulaşan raporlarımızla tüm spor aktivitelerinize yön verebilirsiniz. Uniqgene.com üzerinden verdiğiniz siparişle, size ulaşan pamuklu çubuklarla ağız içinden örnek alıyor ve bize geri gönderiyorsunuz. Sonrasında seçtiğiniz pakete göre gen analiziniz laboratuvarımızda bilim insanları tarafından tamamlanıyor. Detaylı raporlar, yine web sitemiz üzerinden size ulaştırılıyor. Bu raporla kas tipiniz ve yapısı, metabolizması, sakatlanma riskiniz ve iyileşme kapasitesi gibi detaylı bilgilere ulaşarak vücudunuz için en doğru antrenman programını kolayca oluşturabiliyorsunuz.”

 

Dilek Seferoğlu
Yönetici / 290 Yazı / 419,0K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST