Loading

Universum Akademi Programı İkinci Kez Başlıyor

afiş

Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde faaliyet gösteren Universum Global’in, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği akademi programına bu yıl gösterilen yoğun ilgi ve talepten ötürü, 29 Eylül’de ikinci bir program açılacak. Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Global Türkiye Lideri Evrim Kuran’ın liderliğini yaptığı ve katılımcılara dünya çapında bir sertifika alma hakkı kazandıran program, Türkiye’de 5. kez yapılacak.

Kurumsal ve bireysel tüm katılımcılara açık olan Universum İşveren Markası Akademisi programı, yine online platformlarda katılımcılarla buluşacak. 8 hafta sürecek programın başında, ara döneminde, sonunda Evrim Kuran 3 farklı Türkçe webinarla katılımcılara eğitim verecek. Katılımcılar eğitim süresince Universum Akademi Kütüphanesi üzerinden program materyallerine erişim olanağına sahip olabilecekler. Bu sistem üzerinde çalışarak, ilgili modül altında yer alan dünyanın en iyi uygulamaları, makaleler ve video içeriklere erişebilecekler.

Haftalık 4-5 saat zaman ayırarak rahatlıkla tamamlanabilen akademi programı sonunda katılımcılar, seçtikleri modül üzerinden bir proje gerçekleştirerek Universum’un uluslararası mezun ağında yer almaya hak kazanacak ve Universum İş Veren Markası Akademisi sertifikası sahibi olacaklar.  

2020’nin ilk programına katılan ve online sertifika programını başarıyla tamamlayarak uluslararası mezun ağında yer almaya hak kazanan, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii İç İletişim ve İşveren Markası Şefi Münteha Mangan, “İşveren Markası Akademisi'nin küresel ağına katıldığım için çok mutluyum. Sadece İK alanına henüz başlayan çalışanlara değil, bu alandaki kıdemli profesyonellere de kesinlikle öneririm. En iyi uygulamalar ile faydalı kaynaklara erişmek için harika bir fırsat.” dedi.

Yine ilk programa katılan ve programın oldukça verimli geçtiğini belirten, Mercedes-Benz Türk Yetenek Yönetimi ve İşveren Markası Müdür Yardımcısı Ebru Veysel, “Hem işveren markası konusunda uzun zamandır çalışan, hem de yeni başlayanların faydalanabileceğini düşündüğüm, içeriği oldukça zengin bir programdı. Farklı firmalardan katılımcıların paylaşımları yeni bakış açıları kazanmamı sağladı ve bana birçok konuda ilham verdi. Oluşan network içinde de paylaşımlarımızın devam edeceğini umuyorum.” dedi.

Program için; 29 Eylül 2020 tarihine kadar,  www.dinamo.co adresine giriş yaparak veya info@dinamo.co ‘ya mail atarak iletişime geçebilirsiniz. 

Universum İşveren Markası Akademisi’nin bugün 700’den farklı şirkette, 1.000’in üzerinde sertifikalı mezunu bulunuyor.

Hakan Yıldız
Yönetici / 318 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST