Loading

Yeni Nesil Girişim Finasmanı Kitle Fonlaması Bilgilendirme Toplantısı

Yeni Nesil Girişim Finansmanı

Anadolu Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi ve fonbulucu.com ortaklığı ile 12 Haziran 2020, Cuma günü saat 15:00’te gerçekleştirilecek olan fonbulucu.com Kitle Fonlama Platformu Kurucusu ve girişimci Hakan YILDIZ’ın konuşmacı olarak katılacağı “Yeni Nesil Girişim Finansmanı Kitle Fonlaması Bilgilendirme Toplantısı”na davetlisiniz.

Hakan YILDIZ’ın "Kitle Fonlaması Nedir?", "Kitle Fonlaması Nasıl Çalışır?" ve "Kitle Fonlaması Modelleri" konuları hakkında bilgi vereceği ve herkese açık olan etkinliği kaçırmayın!

Etkinliğe kayıt için lütfen tıklayınız.

12 Haziran 2020, Cuma günü 15:00'te "Yeni Nesil Girişim Finasmanı Kitle Fonlaması Bilgilendirme Toplantısı" Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Toplantıda,
- Kitle Fonlaması Nedir?
- Kitle Fonlaması Nasıl Çalışır?
- Kitle Fonlaması Modelleri konuları ele alınacaktır.

 

 

Hakan Yıldız
Yönetici / 319 Yazı / 1,1M Okunma

1972 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’de tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Bir çok girişimcilik faaliyetinde bulundu ve kendi şirketlerini yönetti. 2003 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında görev alan Yıldız, Ataköy Marina, Türk Hava Yolları ve Erdemir A.Ş. gibi şirketlerde orta düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2016 yılına kadar süren Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’ndaki görevinin ardından Eltemtek A.Ş. ‘de Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2016 yılı Nisan ayında kamu görevlerinden ayrılarak Global Markets Turkey’i kurdu ve Norveç merkezli Global IT şirketine bir süre danışmanlık hizmeti verdi. Şu an finans ve enerji ticareti alanlarında iki fintech şirketi yöneten Yıldız, ülkemizdeki ilk Kitle Fonlaması platformlarından biri olan fonbulucu.com’un kurucusudur. Girişimcilik ve Kitle Fonlaması üzerine bir çok  makalesi bulunmakta olup, girişimcilik ekosistemi içerisinde fonlama ve bilgilendirmeyi görev edinen Girişimci Gazetesi, Fonbulucu Invest, Fikirler Yarışıyor, Non Stop Fund gibi bir çok platformu da yönetmektedir. Mentor, Girişimci ve Melek Yatırımcı da olan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST